zahiri
05 خرداد 1402 - 11:43

کشتی آزاد جام تختی| تکرار مبارزه جنجالی امین طاهری و پرتاب بطری روی تشک؛ برنده در کشتی دوم تغییر کرد

هیئت ژوری با بررسی مبارزه بین امین طاهری و مرتضی جان محمدی تصمیم به تکرار این کشتی گرفت که مبارزه مجدد، مورد اعتراض تماشاگران قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مبارزه مقدماتی 125 کیلوگرم جام تختی در حالی بین امین طاهری و مرتضی جان محمدی در جریان بود، داور اعلام ضربه فنی به سود جان محمدی کرد.

این در شرایطی بود که طاهری 9-صفر از حریفش عقب بود و اعلام ضربه فنی به شدت امین طاهری را عصبانی کرد و او شروع به اعتراض کرد. علیرضا رضایی که طاهری را هدایت می‌کرد به گفت و گو با محمد مصلایی پور رئیس کمیته داوران پرداخت و اعتقاد داشت ضربه فنی اتفاق نیفتاده است. پژمان درستکار نیز به مسئله ورود کرد و بعد از بازبینی فیلم کشتی طاهری و جان محمدی و تایید اشتباه داور در اعلام ضرله فنی، هیئت ژوری تصمیم به تکرار مبارزه گرفت.

رئیس کمیته داوران در این رابطه صحبتی با علیرضا رضایی و امین طاهری داشت. فردین معصومی نیز نسبت به تصمیم هیئت ژوری مبنی بر تکرار این کشتی اعتراض داشت. امیررضا معصومی در مسابقات کشوری در حالی که از حریف عقب بود، در ثانیه های پایانی توانست امین طاهری را شکست دهد. حدود نیم ساعت بعد زمانی که قرار به تکرار مبارزه بود، تماشاگران با پرتاب بطری های آب روی تشک مانع از برگزاری مسابقه شدند و این کشتی باز هم با وقفه مواجه شد و در ادامه در حالی که همچنان اعتراض تماشاگرات ادامه داشت جان محمدی روی تشک حاضر نشد تا دست طاهری به عنوان برنده بالا برود. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1239028